BUSCH ONY CLEAN Nail Fold Bur, short, stainless st eel, edged, Ø 1.2 mm, 2-pack, 407RS 012 1
| Cut type | simple/longitudinal |
|---|---|
| Diameter | 1.2 mm |
| Direction of rotation | bi-directional |
| Maximum RPM | 15,000 |
| Medical Device Class | IIa |
| Recommended RPM | 10,000 |
| Shaft diameter | 2.35 mm |
| Shipping weight | 0.00 kg |
| Unit of packaging | 2 piece/s |
-
Cut type
simple/longitudinal
-
Diameter
1.2 mm
-
Direction of rotation
bi-directional
-
Maximum RPM
15,000
-
Medical Device Class
IIa
-
Recommended RPM
10,000
-
Shaft diameter
2.35 mm
-
Shipping weight
0.00 kg
-
Unit of packaging
2 piece/s
| Cut type | simple/longitudinal |
|---|---|
| Diameter | 1.2 mm |
| Direction of rotation | bi-directional |
| Maximum RPM | 15,000 |
| Medical Device Class | IIa |
| Recommended RPM | 10,000 |
| Shaft diameter | 2.35 mm |
| Shipping weight | 0.00 kg |
| Unit of packaging | 2 piece/s |
-
Cut type
simple/longitudinal
-
Diameter
1.2 mm
-
Direction of rotation
bi-directional
-
Maximum RPM
15,000
-
Medical Device Class
IIa
-
Recommended RPM
10,000
-
Shaft diameter
2.35 mm
-
Shipping weight
0.00 kg
-
Unit of packaging
2 piece/s
M. de Fatima Fernandes Rodrigues, 5 Feb 2022
U. Just, 20 Apr 2021
Gehört zu meiner Grundausstattung und tut was es soll.
Gehört zu meiner Grundausstattung und tut was es soll.