Height-adjustable massage table with frame made of strong beech wood. Includes transport bag.
Show more > Show more >- Foldable and transportable
- Transport bag included
- Height adjustable
- Headrest incl. breathing hole
| Product dimensions | L/W/H 186/70/64-86 cm |
|---|---|
| Shipping weight | 19.60 kg |
| Weight | 21.00 kg |
-
Product dimensions
L/W/H 186/70/64-86 cm
-
Shipping weight
19.60 kg
-
Weight
21.00 kg
- Foldable and transportable
- Transport bag included
- Height adjustable
- Headrest incl. breathing hole
| Product dimensions | L/W/H 186/70/64-86 cm |
|---|---|
| Shipping weight | 19.60 kg |
| Weight | 21.00 kg |
-
Product dimensions
L/W/H 186/70/64-86 cm
-
Shipping weight
19.60 kg
-
Weight
21.00 kg
| Height adjustment (cm) | 64 - 86 |
|---|---|
| Other dimensions |
|
| Armrests | no |
| Warranty period | no warranty |
| Height/Lift Operation | manual |
| Maximum lifting load (kg) | 250 |
Couch/table plus large transport bag with convenient shoulder straps
R. Weber, 13 Nov 2021
Die Liege ist sehr praktisch.
Die Liege ist sehr praktisch.